مایع جرم گیر و تمیز کننده من حجم 1000 میلی لیتر 

قیمت : تومان

برند : من

پستی مایع جرم گیر و تمیز کننده من حجم 1000 میلی لیتر 

قیمت مایع جرم گیر و تمیز کننده من حجم 1000 میلی لیتر 

برای و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.

این محصول یکی از پرقدرت ترین محصولات به عنوان پاک کننده ی سطوح مختلف همچون کاشی و سرامیک , سرویس بهداشتی ایرانی - فرنگی , وان حمام و . می باشد و با عملکردی فوق العاده برای زدودن جرم و میکروبها در محل های بهداشتی مثل وان حمام ،سرویس بهداشتی و دیگر جاها استفاده می شود. لازم به ذکر است در موقع استفاده از جرمگیر من محصول را با هیچ محصول دیگری نباید ترکیب کرد و به تنهایی باید استفاده گردد. جرمگیر دارای غلظت مناسب برای استفاده ی سریع بوده و احتیاجی به ترکیب با محصولات دیگر یا حتی آب برای تنظیم غلظت ندارد ولی در صورت لزوم یا ترجیح مصرف کننده با کمی آب میتوان غلظت محصول را کنترل کرد .

این محصول یکی از پرقدرت ترین محصولات به عنوان پاک کننده ی سطوح مختلف همچون کاشی و سرامیک , سرویس بهداشتی ایرانی - فرنگی , وان حمام و . می باشد و با عملکردی فوق العاده برای زدودن جرم و میکروبها در محل های بهداشتی مثل وان حمام ،سرویس بهداشتی و دیگر جاها استفاده می شود. لازم به ذکر است در موقع استفاده از جرمگیر من محصول را با هیچ محصول دیگری نباید ترکیب کرد و به تنهایی باید استفاده گردد. جرمگیر دارای غلظت مناسب برای استفاده ی سریع بوده و احتیاجی به ترکیب با محصولات دیگر یا حتی آب برای تنظیم غلظت ندارد ولی در صورت لزوم یا ترجیح مصرف کننده با کمی آب میتوان غلظت محصول را کنترل کرد .

تصاویر بیشتر

مایع جرم گیر و تمیز کننده من حجم 1000 میلی لیتر ارزان , مایع جرم گیر و تمیز کننده من حجم 1000 میلی لیتر با قیمت ارزان , من ارزان , من با قیمت ارزان , پستی مایع جرم گیر و تمیز کننده من حجم 1000 میلی لیتر , اینترنتی مایع جرم گیر و تمیز کننده من حجم 1000 میلی لیتر, مایع جرم گیر و تمیز کننده من حجم 1000 میلی لیتر با قیمت , مایع جرم گیر و تمیز کننده من حجم 1000 میلی لیتر فقط , من مایع جرم گیر و تمیز کننده من حجم 1000 میلی لیتر , من با قیمت ,kharid مایع جرم گیر و تمیز کننده من حجم 1000 میلی لیتر, gheymat مایع جرم گیر و تمیز کننده من حجم 1000 میلی لیتر  

هر روز بیا کننده ,میلی ,تمیز ,مایع ,محصول ,استفاده ,تمیز کننده ,1000 میلی ,میلی لیتر , مایع ,کالا کلیک ,مشاهده جزئیات محصول ,محصول دیگری نباید ,دیگری نبای? منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پمپ و دوزینگ پمپ دیجیتال مارکتینگ فناوران شهر امن یکتا فان | چت یکتا Ali wwwmo